Ana sayfa | Yasal Haklar

Yasal Haklar

Bu sitenin telif hakkı ” Tesa Makine İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ”ne aittir. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar için bilinmesi gereken kullanım koşulları  ve gizlilik politikası aşağıda açıklanmıştır. Kullanıcılar aşağıda belirtilen madde ve koşulları bütünüyle kabul etmiş sayılır.

www.tesamakine.com sitesi içerisinde bulunan tüm bilgi, tablo, haber, görsel, içerik, şekil vb. içerikler kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Tesa Makine site içerisindeki mevcut içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişikliklerden, mevcut içerik ve bilgilerden kaynaklı zararlardan yahut siteye ulaşım sağlanamamasından kaynaklı problemlerden Tesa Makine hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kullanıcılar siteyi yalnızca bilgi almak amacıyla kullanabilir, site içerisinde mevcut olan içerikler Tesa Makine’nin yazılı izni alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kullanılamaz aksi durumda Tesa Makine her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder. Sitenin kullanımından kaynaklanan her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Whatsapp Satış Hattı
Tesa Makine ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler!